Zapomniałem kodu na Nokia. Jak odzyskać hasło do konta Microsoft - przykłady krok po kroku

 1. Zapomniałem hasła do konta
 2. Zapomniałeś blokady hasła
 3. Jak odblokować Nokia Lyumiya, jeśli nie pamiętasz hasła do telefonu
 4. Jak odblokować telefon z Windows Phone: metoda numer 1
 5. Odblokuj smartfony Lumiya za pomocą klawisza aparatu
 6. Twardy reset oprogramowania:
 7. Hard Reset Hardware:
 8. Wideo:
 9. Jeśli zapomniałeś hasła do swojego konta Microsoft
 10. Jeśli zapomniałeś hasła do blokady ekranu Lumia
 11. Metoda 1.

Prawdopodobnie każdy z nas, próbując chronić dane osobowe, wymyślił super złożone hasło, które następnie zostało bezpiecznie zapomniane. W tym artykule powiemy ci, co zrobić, jeśli zapomnisz hasła. Nokia Lumia .

Zapomniałem hasła do konta

Jeśli zapomniałeś hasła konto Nokia Lumia (konto Microsoft), a następnie nie martw się, łatwo go naprawić. Wykonujemy następujące czynności: przejdź do ustawień telefonu - poczta i konta, zapamiętaj adres Konto na żywo . Przejdź tutaj https://login.live.com, kliknij „Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?” I odzyskaj.


Zapomniałeś blokady hasła

W przypadku blokowania sytuacja nie jest tak różowa i zapomniana hasło lumia , będziesz musiał pożegnać się z wszystkimi informacjami i przywrócić ustawienia fabryczne, to znaczy wykonać twardy reset .

Wcześniej pożądane jest pełne naładowanie.

 • Wyłącz telefon, przytrzymaj jednocześnie przycisk zmniejszania głośności + przycisk zasilania + aparatu, przytrzymaj go, aż wibruje.
 • Po wibracji zwolnij przycisk zasilania, trzymając jednocześnie przyciski aparatu i głośności. Naciśnij „WIN”, poczekaj na ponowne uruchomienie i szczęśliwie klaskaj w dłonie. Gratulujemy nowego telefonu!

To ważne! Pamiętaj, że wykonując twardy reset, tracisz wszystkie informacje przechowywane w telefonie: pliki, zdjęcia, gry, kontakty, muzykę i inne.

Co zrobić, jeśli zapomniałeś hasła do konta Rekordy Microsoft lub z ekranu blokady telefonu? Po pierwsze, nie panikuj. Ten podręcznik wyraźnie i krok po kroku opisuje, jak odblokować smartfon Nokia Lumia, Microsoft Lumia lub kogokolwiek innego z systemem Windows 10 Mobile lub Windows Phone .

Możesz zresetować lub przywrócić hasło do konta Microsoft na tej stronie:

Instrukcja jest intuicyjna i najprawdopodobniej po wykonaniu wszystkich kroków będzie można odzyskać hasło z konta w telefonie.

Jak odblokować Nokia Lyumiya, jeśli nie pamiętasz hasła do telefonu

Czy zainstalowałeś Nokia Lumia i pomyślnie go zapomniałeś? Nie rozpaczaj - jest nawet kilka sposobów na odblokowanie telefonu.

To ważne! Każdy z następujących sposobów przywrócenia zapomniane hasło prowadzi do całkowite usunięcie wszystkie dane użytkownika (aplikacje, gry, kontakty, zdjęcia, filmy itp.) bez możliwości odzyskiwania.

W rzeczywistości, kompletny jest wykonywany nie tylko ze smartfona, ale przez kolejne naciśnięcia klawiszy. Przed zresetowaniem ustawień należy całkowicie naładować urządzenie lub co najmniej 50%.

Jak odblokować telefon z Windows Phone: metoda numer 1

Krok 1 Odłącz od smartfona ładowarka .

Krok 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności, a w tym czasie podłącz ładowanie. Jeśli zostanie to wykonane poprawnie, na ekranie pojawi się wykrzyknik.


Jeśli zostanie to wykonane poprawnie, na ekranie pojawi się wykrzyknik

Krok 3. Teraz musisz nacisnąć klawisze w następującej kolejności:

 1. Przycisk dodaj dźwięk;
 2. Przycisk redukcji dźwięku;
 3. Przycisk zasilania (blokada);
 4. Przycisk redukcji dźwięku.

Biegi obracają się na ekranie przez około 5-15 minut, co oznacza, że ​​proces resetowania jest w toku. Następnie przez 30 sekund ekran gaśnie, a następnie urządzenie zostanie ponownie uruchomione.


Odblokuj smartfony Lumiya za pomocą klawisza aparatu

Wszystko jest proste:

Krok 1. Jednocześnie przytrzymujemy i przytrzymujemy przycisk aparatu, przycisk zasilania i klawisz zwiększania dźwięku, aż kamera zacznie wibrować.

Krok 2. Gdy tylko smartfon wibruje, zwolnij przycisk zasilania, przytrzymaj pozostałe przyciski, aż pojawi się „WIN”.

W ten sposób można odblokować wiele urządzeń w systemie Windows Phone, na przykład Lumia 630, 520, 535, 530, 920, 625, 820, 720, 730, 1020, 800, 925, 640, 820, 430, 635 itd.

Nokia Asha 501 pozwala zresetować ustawienia.

Twardy reset oprogramowania:

Istnieje kilka sposobów zresetowania ustawień. Najłatwiej jest wejść do menu „Ustawienia”, gdzie wybrana jest zakładka „Przywróć”. Ale ta operacja będzie możliwa, jeśli telefon nie zostanie zablokowany, na przykład, ponieważ hasło zostało zapomniane. Ponadto nie jest to możliwe, jeśli telefon nie włącza się. Jeśli jednak logowanie się powiedzie, to w ten sposób będzie skuteczny.

Nie spiesz się, aby zresetować dane, ponieważ telefon może się po prostu zawiesić, a żaden z klawiszy nie może na to wpływać. Aby rozwiązać ten problem, po prostu wyłącz telefon na siłę, przytrzymując przycisk zasilania, aż urządzenie wyłączy się. Jeśli Telefon Nokia Asha 501 nawet po takim restarcie jest bardzo powolny, wtedy powinieneś pomyśleć o zresetowaniu ustawień. Taka operacja może pomóc, jeśli telefon Nokia Asha 501 nie włącza się lub często się zawiesza.

Hard Reset Hardware:

Operację twardego resetu można wykonać, wprowadzając kod bezpieczeństwa. Dla modelu Nokia Asha 501 domyślnie jest to kod 12345. Jest również nazywany kodem bezpieczeństwa. Resetowanie ustawień należy wykonać po wprowadzeniu kodu w polu wprowadzania numeru telefonu * # 7370 # (jest trudne) lub * # 7780 # (jest miękkie).

Następnie telefon wyłączy się i ponownie włączy. Warto pamiętać, że wszystkie dane i ustawienia po tej operacji zostaną utracone.

Wideo:

Wczoraj przyjaciel podszedł do mnie z pytaniem: „Zapomniałem hasła do mojej Lumiya, co robić?” Najpierw ustaliliśmy, jakiego rodzaju hasła zapomniała. Hasło konta Microsoft lub hasło do ekranu blokady Lumia. Okazało się to proste, nie mogła wejść do sklepu (i nie rozumiała, jak odpadło hasło), ale w oczekiwaniu na jej pojawienie się wyszło na jaw, w jaki sposób można odblokować smartfon Lumii i teraz udostępnić to Tobie.

Jeśli zapomniałeś hasła do swojego konta Microsoft

W takim przypadku hasło jest odzyskiwane po prostu:
1. Przejdź do https://login.live.com

2. Wybierz „Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?”


3
3. Następnie postępuj zgodnie z intuicyjnymi instrukcjami.

Jeśli zapomniałeś hasła do blokady ekranu Lumia

Ta sytuacja nie jest już przyjemna, ponieważ trzeba wykonać tzw. Twardy reset smartfona Lyumiya, a telefon powróci do ustawień fabrycznych.

Zwróć uwagę!
Po wykonaniu wszystkich czynności opisanych poniżej usuń z telefonu wszystkie informacje w nim zapisane (pliki, zdjęcia, gry, kontakty, muzykę i inne). W rzeczywistości będziesz mieć Lumiyę jak ze sklepu.

Przed zresetowaniem ustawień wskazane jest pełne naładowanie Lumiya lub przynajmniej naładowanie do 50%.

Metoda 1.

 • Wyłącz telefon, przytrzymaj jednocześnie przycisk zmniejszania głośności + przycisk zasilania + aparatu, przytrzymaj go, aż wibruje.
 • Po wibracji zwolnij przycisk zasilania, trzymając jednocześnie przyciski aparatu i głośności. Naciśnij „WIN”, poczekaj na ponowne uruchomienie

Metoda 2

 • Wyłącz Lumiya i odłącz wtyczkę ładowarki od telefonu
 • Teraz musisz nacisnąć i przytrzymać klawisz zmniejszania głośności telefonu i podłączyć ładowarkę. Następnie na ekranie telefonu powinien pojawić się wykrzyknik (!).
 • Następnie należy nacisnąć klawisze w następującej kolejności: klawisz zwiększania głośności, klawisz zmniejszania głośności, klawisz zasilania, klawisz zmniejszania głośności.
 • Musisz poczekać około 5 minut, aż proces resetowania zostanie zakończony. W tym momencie na ekranie smartfona zobaczysz obracające się koła zębate. Po tym procesie ekran telefonu wyłączy się na około 30 sekund, a następnie telefon uruchomi się ponownie.

Mam nadzieję, że każda z tych metod pomoże.

Com, kliknij „Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?
2. Wybierz „Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?